O mnie

Cześć. Mam na imię Asia i lubię rozmawiać z mądrymi i wglądowymi ludźmi. A takich spotykam między innymi w konsultingu. Rozmawiałam z przedsiębiorcami, menadżerami oraz członkami zespołów z kilkudziesięciu istniejących i zakładanych firm i kilkudziesięciu branż zarówno z sektora MMŚP jak i korporacji. Rozmawiałam też z młodymi ludźmi i rodzicami nastolatków. Tysiące godzin rozmów.

Co zrozumiałam?
Że wszyscy mamy podobne problemy.

Pracowałam z genialnymi ludźmi w branży IT reprezentując firmę na rynku niemieckim.

Czego się nauczyłam?
Że są ludzie, którzy mając potężne know-how potrafią realizować duże projekty bez nadęcia i na luzie.

W międzyczasie urodziłam córkę i dwóch synów. Dzisiaj to fantastyczni młodzi dorośli ludzie. Jesteśmy z mężem ogromnie wdzięczni za ich życie i dobro.

Do czego potrzebowałam dojrzeć?
Że niezależnie od moich ambicji i planów, małżeństwo i moje dzieci są zdecydowanie najważniejszym projektem w moim życiu :).

W mojej edukacji złapałam bakcyla ekonomii (studia podyplomowe: Handlu Międzynarodowego, Controllingu i Finansów oraz Coachingu). Jestem urodzonym Project Managerem (z certyfikatem PRINCE2 PRACTITIONER), który postanowił lepiej zrozumieć finanse (certyfikat doradztwa finansowego EUROPEAN FINANCIAL GUIDE). Najbardziej fascynowały mnie jednak zawsze wątki związane z edukacją i ludźmi (dlatego Kurs Trenerów Zarządzania; Akademia Mistrzów Treningu i Uczenie się przez działanie Action Learning oraz Case Study). A z lingwistyką zaprzyjaźniłam się już jako filolog (Germanista). Komunikację językową uwielbiam!
Zbierałam dyplomy, certyfikaty i… goniłam za wiatrem.

Do jakiego wniosku doszłam?
W komunikacji i w rozmowie ważne jest to, że szukasz i wspierasz w ludziach to, co w nich dobre i co potrafią robić najlepiej. I to, że zachęcasz ich do dobrego działania. I to, że budujecie zespół ludzi, którzy LUBIĄ ze sobą przebywać i pracować.

DOCENIAJ WASZ POTENCJAŁ

Wykorzystaj inspiracje i pytania do rozmów o Waszym potencjale.
Buduj Waszą wewnętrzną siłę i wiarę w siebie.