O mnie

O MNIE

Cześć. Mam na imię Asia i uwielbiam rozmawiać z mądrymi i wglądowymi ludźmi. A takich spotykam w konsultingu. Rozmawiałam z przedsiębiorcami, menadżerami oraz członkami zespołów z ponad 100 firm, z ponad 70 branż zarówno z sektora MMŚP jak i korporacji. Łącznie to kilka tysięcy godzin konsultacji.

Co zrozumiałam?
Że wszyscy mamy podobne problemy.

Pracowałam z genialnymi ludźmi w branży IT reprezentując firmę na rynku niemieckim jako Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego oraz jako Dyrektor ds. Projektów Europejskich.

Czego się nauczyłam?
Że są ludzie, którzy mając ogromne know-how i merytorykę potrafią realizować duże projekty bez nadęcia i na luzie.

W między czasie urodziłam córkę i dwóch synów. Dzisiaj to fantastyczne nastolatki. Mamy z mężem serca pełne ogromnej wdzięczności za ich życie i dobro.

Do czego potrzebowałam dojrzeć?
Że niezależnie od moich ambicji i planów, małżeństwo i moje dzieci są zdecydowanie najważniejszym projektem w moim życiu :).

W mojej edukacji złapałam bakcyla ekonomii (studia podyplomowe: Handlu Międzynarodowego, Controllingu i Finansów oraz Coachingu). Jestem urodzonym Project Managerem (z certyfikatem PRINCE2 PRACTITIONER), który postanowił lepiej zrozumieć finanse (certyfikat doradztwa finansowego EUROPEAN FINANCIAL GUIDE). Najbardziej fascynowały mnie jednak zawsze wątki związane z edukacją i ludźmi (dlatego Kurs Trenerów Zarządzania; Akademia Mistrzów Treningu i Uczenie się przez działanie Aciton Learning oraz Case Study). A z lingwistyką zaprzyjaźniłam się już jako filolog (Germanista). Komunikację językową uwielbiam!
Zbierałam dyplomy, certyfikaty i… goniłam za wiatrem.

Do jakiego wniosku doszłam?
W zarządzaniu komunikacją w organizacji i w zespole największym atutem jest to, że szukasz i wspierasz w ludziach to, co w nich dobre i co potrafią robić najlepiej zachęcając ich do dobrego działania. Budując zespół ludzi, którzy lubią ze sobą przebywać i współpracować.

DOCENIAJ WASZ POTENCJAŁ, BY MOTYWOWAĆ SIEBIE I INNYCH

Skorzystaj z inspiracji i pytań do rozmów o potencjale.
Buduj zaangażowany zespół w pracy i w domu.