Odbierz prezent

Dziękuję, że dołączyłeś do naszych stałych gości!

I dziękuję, że wciąż doskonalisz swoją komunikację,
by jak najlepiej wspierać swój zespół.

A teraz pozwól, że się przedstawię.

Nazywam się Asia Tyrpa i buduję markę HomeToTalk.
Kocham rozmowy z mądrymi i wglądowymi ludźmi. Rozmowy, które dodają skrzydeł, po których chcę się żyć i działać wspólnie z zespołem ludzi, którym ufasz, i z którymi czujesz się komfortowo i bezpiecznie. Takich ludzi często spotykam w konsultingu.

Rozmawiałam z przedsiębiorcami, menadżerami oraz członkami zespołów z ponad 100 firm, z ponad 70 branż zarówno z sektora MMŚP jak i korporacji. Łącznie to kilka tysięcy godzin konsultacji.

Co zrozumiałam?
Że wszyscy mamy podobne problemy.

Pracowałam z genialnymi ludźmi w branży IT reprezentując firmę na rynku niemieckim jako Specjalista ds. Handlu Międzynarodowego oraz jako Dyrektor ds. Projektów Europejskich.

Czego się nauczyłam?
Że są ludzie, którzy mając ogromne know-how i merytorykę potrafią realizować duże projekty bez zadęcia i na luzie.

W między czasie urodziłam córkę i dwóch synów. Dzisiaj to fantastyczne nastolatki.

Do czego potrzebowałam dojrzeć?
Że niezależnie od moich ambicji i planów, obok małżeństwa moje dzieci są zdecydowanie najważniejszym projektem w moim życiu :).

Uczyłam się na potęgę…
Z wykształcenia jestem filologiem (germanistą). W moich żyłach płynie krew project managera, który złapał bakcyla ekonomii i postanowił lepiej zrozumieć finanse (ukończyłam studia podyplomowe Handlu Międzynarodowego, Controllingu i Finansów oraz Coachingu certyfikaty Prince 2 Practitioner i European Financial Guide). Ale najbardziej fascynowały mnie zawsze wątki związane z edukacją i ludźmi (Kurs Trenerów Zarządzania; Akademia Mistrzów Treningu: Uczenie się przez działanie Aciton Learning oraz Case Study). Zbierałam dyplomy, certyfikaty i… goniłam za wiatrem.

Do jakiego wniosku doszłam?
Nie musisz być erudytą, by dobrze zarządzać komunikacją. NAJWAŻNIEJSZE, że SZUKASZ i WSPIERASZ w LUDZIACH TO, CO W NICH DOBRE i CO POTRAFIĄ ROBIĆ NAJLEPIEJ, zachęcając ich do dobrego działania.

Dobrych rozmów, zespołów i działań! Asia