Moje doświadczenie

Od 2009 roku działałam na rynku jako firma ENTERPRISE HOUSE głównie w ramach podwykonawstwa dla firmy PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. Prowadziłam konsultacje w zespołach w ramach partnerstwa biznesowego oraz indywidualnie.

Rozmawiałam z klientami z branży USŁUGOWEJ, HANDLOWEJ, I PRODUKCYJNEJ. Razem ponad 100 firm działających lub wchodzących na rynek, ponad 70 branż, dużo ponad 2000 godzin. (A potem przestałam zliczać). Rozmawiałam z pojedynczymi osobami oraz zespołami do dwunastu osób. Nie wliczam w to szkoleń prowadzonych dla grup 35+.

Kilka lat temu sama przejęłam stery zarządzania projektem: wybudowałam z mężem dom. Koordynowałam wszystkie działania, moje osobiste mistrzostwo: wprowadziliśmy się do domu po 9 miesiącach od wbicia pierwszej łopaty!

Obecnie koncentruję się na rozwijaniu działań on-line. Buduję markę HowToTalk. W tym projekcie jestem człowiekiem orkiestrą: Procject Managerem, Product Ownerem, Marketerem, Content Marketerem, buduję stronę webową, piszę e-booki, przygotowuję się do stworzenia kursu on-line w zakresie ZARZĄDZANIA KOMUNIKACJĄ… Dużo.

HomeToTalk to  serwis dla liderów, którzy poprzez komunikację i rozmowy chcą wspierać swoje zespoły w podejmowaniu dobrych działań. Zarówno w biznesie jak i w domu.