Moje doświadczenie

Od 2009 roku działałam na rynku jako firma ENTERPRISE HOUSE głównie w ramach podwykonawstwa dla firmy PM Doradztwo Gospodarcze sp. z o.o. Prowadziłam konsultacje w zespołach w ramach partnerstwa biznesowego oraz indywidualnie.

Rozmawiałam z klientami z branży USŁUGOWEJ, HANDLOWEJ, I PRODUKCYJNEJ dla 100+ firm działających lub wchodzących na rynek, 70+ branż, 2000+ godzin. Rozmawiałam z pojedynczymi osobami oraz zespołami do dwunastu osób, prowadziłam szkolenia dla grup liczących od kilku do 35+ osób.

Obecnie koncentruję się na buduję markę online HomeToTalk. W tym projekcie jestem człowiekiem orkiestrą: Procject Managerem, Product Ownerem, Marketerem, Content Marketerem, buduję stronę webową, piszę e-booki, przygotowuję się do stworzenia kursu on-line w zakresie ZARZĄDZANIA KOMUNIKACJĄ.

HomeToTalk to  serwis dla liderów, którzy poprzez komunikację i rozmowy chcą motywować swoje zespoły doceniając ich potencjał do dobrych działań. Zarówno w biznesie jak i w domu.

Prywatnie jestem żoną i matką 3 fantastycznych nastolatków. Uwielbiam ten wiek! Lepiej od gotowania wychodziło mi koordynowanie działań związanych z budową domu: wprowadziliśmy się do domu po 9 miesiącach od wbicia łopaty!

DOCENIAJ WASZ POTENCJAŁ, BY MOTYWOWAĆ SIEBIE I INNYCH

Skorzystaj z inspiracji i pytań do rozmów o potencjale.
Buduj zaangażowany zespół w pracy i w domu.